Turniej we Wrocławiu- powołania informacje organizacyjne

Turniej we Wrocławiu. Zbiórka ok 8;10 w sobotę na Bukowej ( dokładną godzine poinformuję Państwa wiadomością SMS). Zawodnicy jadą w zielonych koszulkach AMG(przebierają się na miejscu w szatni) oraz w dresach.Zabieramy odzież termoaktywną,żółty komplet meczowy, ortalion w przypadku złych warunków atmosferycznych. Rozgrywki odbędą się pod balonem "Matchpoint Ślęza"w Kobierzycach ul.Szyszkowa 6. Ze względu na regulamin obiektu, zawodnicy mogą grać jedynie w żwirówkach lub halówkach ZAKAZ GRY W KORKACH.Proszę, aby zawodnicy zabrali coś do jedzenia bo na miejscu nie będzie posiłków dla chłopaków.
Zmierzymy się z drużynami: Pogoń Szczecin,ŁKS Łodź, AP Reissa Poznań, Śląsk Wrocław, FC Wrocław Academy. Turniej jest bez klasyfikacji końcowej, gramy każdy z każdym. Przewidywany koniec turnieju ok godziny 16. Przewidywany powrót ok godziny 19;30 na Bukową. Powołani zawodnicy:
1.Kuba Benek
2.Patryk Bajerski
3.Szymek Gwóźdź
4.Mikołaj Jałowiecki
5.Maciek Wójcik
6.Igor Włodarczyk
7.Krystian Fidler
8.Szymek Keller

tr.Marcin Jałowiecki

Uwaga! Koszt przejazdu zawodnika wyjdzie ok 60zł dokładną kwotę prześlę Państwu wiadomością SMS do czwartku do godziny 15 ( w cenie prawdopodobnie będzie możliwość wyjazdu 2 opiekunów na zawodnika w busie) Proszę o potwierdzenie obecności zawodnika.