Turniej halowy w Częstochowie 12.01

Otrzymaliśmy zaproszenie " w ostatniej chwili" na turniej halowy w Częstochowie w sobotę (12.01) Po potwierdzeniu  przez większości powołanych zawodników obecności na turnieju podjeliśmy decyzję o uczestnictwie w turnieju halowym. W turnieju wezmie udział 12 zespołów po 6 w grupie, mecz każdy z każdym następnie mecz o miejsca w turnieju. W turnieju wezmą udział takie zespoły jak: Varsovia Warszawa, ŁKS Łódz, GKS Bełchatów, Zagłębie Sosnowiec, Gol Opole i pare innych. Turniej odbędzie się na dwóch halach sportowych :
Hala Sportowa Częstochowa, ul. Żużlowa 4 (SPOTKANIA GR.A),

Hala UJD Częstochowa ul. Zbierskiego 6 (SPOTKANIA GR B)

My rozegramy mecze w hali ul.Zbierskiego 6. Zbiórka zawodników w sobotę na miejscu o godzinie 8;25. Zabieramy żółty komplet meczowy, przyjeżdzamy w dresie obowiązuje obuwie o płaskiej podeszwie. Powołani zawodnicy:

1.Szymon Gwóźdż
2.Kuba Benek
3.Patryk Bajerski
4.Krystian Fidler
5.Maciek Wójcik
6.Wojtek Oględziński
7.Oskar Orłowicz
8.Mikołaj Jałowiecki
9.Igor Włodarczyk
10.Szymon Keller

Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9;00 zakończenie turnieju ok godziny 17. Informacje odnośnie obiadów będą podane Państwu smsem.