Powołania na Turniej w Olkuszu/ Liga Talentów 30.09

Turniej w Olkuszu- Zbiórka w niedziele o godzinie 9;00 na miejscu ul. 29 listopada 12b w Olkuszu. Proszę o zabranie butów na trawe naturalną jak i na trawę sztuczną.Proszę o zabranie czarnych spodenek, czarnych getrów koszulki Klubowe. Przewidywane zakończenie turnieju ok godziny 13;10. Formuła turnieju każdy z każdym drużyny które wystąpią : Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Stadion Śląski, Górnik Zabrze, Słowik Olkusz I,II ,Unia Oświęcim, Bolesław Bukowno, Zagłębie Sosnowiec. Powołani zawodnicy:

1.Włodarczyk Igor
2.Gwózdz Szymon
3.Bajerski Patryk
4.Benek Kuba
5.Jałowiecki Mikołaj
6.Oględziński Wojtek
7.Wojarski Maciek

Proszę o potwierdzenie obecności zawodnika

Liga Talentów- Zbiórka w niedziele o 15;00 na Hetmanie.Zabieramy zielone koszulki AMG,czarne spodenki i czarne getry AMG+ ortalion w przypadku złych warunków atmosferycznych Proszę rodziców o pomoc w ustawieniu boisk (bramek). Drużyny które zagrają : GKS Jastrzębie, Raków Częstochowa,Podbeskidzie B-B. Przewidywane zakończenie turnieju o 17;30. Powołani zawodnicy:

1. Komada Piotr
2.Keller Szymon
3.Szablewski Igor
4.Orłowicz Oskar
5.Fidler Krystian
6.Szymczyk Wiktor
7.Ficek Oskar
+3 zawodników z turnieju porannego (kontakt bezpośredni)

Proszę o potwierdzenie obecności zawodnika.