Powołania na turniej 17.11 / Liga Talentów 18.11

W weekend rozegramy dwa turnieje. W sobotę  turniej na hali w Siemianowicach, a w niedzilę Ligę Talentów na boisku Stadionu Śląskiego.

Turniej w Siemianowicach Śląskich :Zbiórka w sobotę o 7;25 na miejscu ul.Orzeszkowej 1 w Siemianowicach Sląskich. Obowiązuje tylko i wyłącznie obuwie płaskie w przypadku braku obuwia zawodnik nie będzie dopuszczony do gry na hali. Zabieramy żółty komplet meczowy, dres, odzież termoaktywną, czarne getry, i czarne spodenki AMG na miejscu zdecydujemy w jakich strojach gramy.Zespoły które będą rywalizowały w turnieju: Rozwój Katowice,Stadion Śląski,Zagłębie Sosnowiec,MUKP Dąbrowa Górnicza,UMKS Trójka Czechowice Dziedzice, MKS SIemianowiczanka,Bonito Murcki,UKS Jedność,UKS Jedność:Powołani zawodnicy:

1.Szymek Keller
2.Szymek Gwóźdź
3.Krystian Fidler
4.Kuba Benek
5.Mikołaj Jałowiecki
6.Patryk Bajerski
7.Igor Włodarczyk
8.Maciek Wójcik

Proszę o potwierdzenie obecności zawodnika.

Liga Talentów- Organizator Stadion Śląski zbiórka w niedziele o 9;40 na miejscu ul.Harcerska 2. Zabieramy żółty komplet meczowy, odzież termoaktywną ortalion+ dres w przypadku złych warunków atmosferycznych. Rywale: Rozwój Katowice, Raków,Częstochowa. Powołani zawodnicy:

1.Oskar Orłowicz
2.Wiktor Szymczyk
3.Sebastian Owczarczyk
4.Wojtek Faber
5.Maciek Wojarski
6.Patryk Bajerski
7.Szymek Keller
8.Mikołaj Jałowiecki
9.Kuba Benek
10.Krystian Fidler

Proszę o potwierdzenie obecności zawodnika na Lidze Talentów.